Відвертість чи зайва інтимність: що фанати думають про опис постільної сцени в новій пісні Дженніфер Лопес

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

Після 18-річної розлуки Бена Аффлека та Дженніфер Лопес їхні прихильники уважно стежать за відновленням їхніх стосунків. Здається, в їх парі є багато невирішених проблем, таких як папараці, колишня дружина Аффлека та складний характер Лопес, які можуть загрожувати їхньому щасливому шлюбу.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «informator.ua», Дженніфер Лопес виявилася ревнивою до свого чоловіка. Вона продовжує виражати свої ревнощі щодо близькості Бена з колишньою дружиною. На публіці Джей Ло продовжує демонструвати свою пристрасть до Аффлека, публічними обіймами та поцілунками. У своїй новій пісні «Greatest Love Story Never Told» вона навіть описала їхню постільну сцену.

У пісні Лопес живо описує свої інтимні бажання до чоловіка. Але фанати це оцінили подібну відвертість і вважають, що подібні деталі не повинні публічно висвітлюватись. Вони стверджують, що такі деталі є огидними та додають, що це лише ще один спосіб Лопес переконати себе та світ у своїй любові.

Слід зазначити, що це не вперше, коли співачка публічно викладає особисті речі. Раніше вона використала любовні листи у своєму документальному фільмі, не запитавши дозволу від Аффлека. Це викликало шок та невдоволення з його боку. Такі дії Лопес виглядають, як спроба принизити свого чоловіка, що знову викликає хвилю негативних відгуків від шанувальників.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *