5G в Україні: Михайло Федоров анонсує деталі запуску вже цього року

5G в Україні

У своєму інтерв’ю віцепрем’єр-міністр з цифрової трансформації розповів, що проєкт з впровадження 5G-зв’язку стартує в Україні у поточному році.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Forbes Україна», за словами посадовця, це стане одним із пріоритетних напрямів розвитку для телекомунікаційної галузі. Він також нагадав, що у 2019 в Україні відбувся перерозподіл частот для подальшого розвитку 4G.

«Ми плануємо запуск пілотного проєкту 5G у 2024, хоча можливо, це буде локальний запуск. Війна впливає на потрібні нам частоти. Можливо ми не зможемо, але ми обов’язково спробуємо»,

– додав Федоров.

Слід зазначити, що вчені попереджають про потенційну небезпеку 5G для здоров’я людини. Частоти, що використовуються з цією технологією, значно вищі, ніж ті, які використовувались в більш ранніх мобільних мережах. Це вказує на те, що ця технологія збільшує ризики виникнення певних типів онкології. Також згідно зі звітом Національного демократичного інституту США, хоча 5G вважається «інтернетом майбутнього», він також приховує у собі «реальні загрози». Науковці побоюються, що 5G може відкрити нові можливості для країн з авторитарними режимами, порушуючи права людини та загрожуючи демократії.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про відбулася перша імплантація мозкового чипу Neuralink у живу людину.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *