Здоров’я без витрат: як правильно організувати заняття спортом вдома

Тренування вдома

Заняття спортом не лише тонізують, а й підтримують наше здоров’я. Також фізичні навантаження відмінно впливають на мозкову активність, особливо важливо це при сидячому способі життя. Відвідування тренажерного залу та тренування з тренером – це чудово, але не кожен може собі це дозволити. Займатися фізичними вправами вдома доступно для всіх.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «vikna.tv», Ярослав Сойніков, співзасновник мережі фітнес-студій, розповів, як правильно займатися спортом вдома і отримувати від цього задоволення.

1. Організуй свій час

Розпочинай ранок з руху, глибоких вдихів та вправ йоги. Наприклад, сур’я-намаскара. Протягом дня роби перерви для прогулянок або гімнастики, щоб підтримувати активність після тривалого сидіння.

2. Виконуй посильне навантаження

Для підтримки тіла і розуму вистачить 30-45 хвилин вправ. Почни з простих занять йоги або, якщо маєш досвід, додай присідання, віджимання, стрибки, біг на місці та планки. Важлива розминка перед тренуванням.

3. Отримуй задоволення від занять

Фізичні вправи повинні приносити радість та покращувати стан організму. Не перевантажуй себе, обирай вправи, які приносять задоволення.

4. Використовуй різні види тренувань

Додавай гантелі, гирі або петлі TRX для різноманітності. Спробуй скакалку для кардіонавантаження, але в межах розумного.

5. Зберігай контакт з тренером

Якщо можливо, звертайся до тренера для підбору індивідуального комплексу вправ та підтримки на відстані.

Заняття спортом вдома може бути ефективним та приємним, важливо слідкувати за комфортом і отримувати радість від фізичної активності.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *