Секрети грошової енергії: як правильно обрати гаманець та притягти фінансове достаток

Грошовий магніт

Щоб залучити гроші в своє життя, необхідно створити сприятливі умови, які «притягнуть» їх у ваш гаманець. Почніть з вибору гаманця. Він може бути із замші чи шкіра, коричневого, чорного, червоного або золотистого кольору, оскільки саме вони вважаються «магнітами» для грошей.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «UA.Новини», не слід носити у гаманці фотографії, замість цього оберіть грошові амулети. Вважається, що тримання нерозмінної купюри або монети в гаманці збереже грошову енергію всередині. У США багато людей зберігають свій перший зароблений долар, як грошовий амулет. Акуратне поводження з грошима також важливе – їх не слід м’яти, а охайно складати в гаманець.

Важливо не брати гроші в борг увечері та уникати сплати по рахунках після заходу Сонця. Деякі вважають, що стоячи на порозі довго, ви блокуєте потік благополуччя у ваш будинок. Також вважається, що аби водилися гроші, не можна свистіти в будинку та змітати крихти зі столу рукою. Крім того, гроші можуть перейти до іншого будинку, якщо дати сусідам в борг хліб або сіль. Запам’ятайте, що випадково отримані гроші не завжди приносять удачу, а навпаки, можуть призвести до нещастя та проблем. Тож, будьте уважні та створюйте гармонію грошової енергії у своєму житті.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про феромони в парфумах: чи дійсно якісь запахи можуть зробити вас привабливішим.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *