Три звички, що повільно знищують красу вашої шкіри

Шкідливі звички для шкіри

Шкіра, як найбільший і найчутливіший орган, вимагає ретельного догляду. Навіть найменші зміни у гормональному фоні або негативні фактори можуть призвести до подразнень, тьмяного кольору обличчя та інших неприємностей. Інколи наші звички можуть сприяти передчасному старінню і погіршенню якості шкіри, особливо обличчя, де вона найбільш чутлива.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «zhenskiy.kyiv.ua», до шкідливих звичок, які значним чином впливають на шкіру відносять:

1. Ви зловживаєте кавою

Багатьом важко уявити своє життя без кави, проте якщо стан вашої шкіри погіршується, варто обежити споживання цього напою. Фахівці рекомендують не перебільшувати з кількістю випитої кави та обмежитися двома чашками на день, навіть якщо ви додаєте молоко. Кава може призводити до дегідратації організму, а відновлення водного балансу може бути важким завданням. Спробуйте ввести правило: за кожну чашку кави випивайте склянку води, це допоможе уникнути дегідратації.

2. Ви спите обличчям у подушку

Після 30 років процеси відновлення шкіри сповільнюються та доводиться приділяти більше уваги для догляду за нею. Еластичність шкіри зменшується, тому заломи та мімічні зморшки залишаються на шкірі довше. Спання обличчям у подушку може призвести до появи глибокий зморшок, особливо навколо носа та губ. Це також може шкодити ніжній шкірі навколо очей через надмірний тиск. Спробуйте перевчитись спати на спині або знайти таке положення, щоб обличчя не давило на подушки.

3. Ви пізно вмиваєтеся

Після повернення додому важливо якнайшвидше очистити шкіру обличчя. Протягом дня на шкірі накопичується бруд та інші забруднення з повітря, які мають бути видалені. Крім того, змішування шкірного сала з побутовими забрудненнями може створити щільний шар на шкірі, що перешкоджає їй дихати. Тому не варто відкладати момент очищення обличчя до пізнього вечора.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про секрети догляду за бородою, які вам обов’язково треба спробувати.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *