Site icon STUDWay

Відвертість чи зайва інтимність: що фанати думають про опис постільної сцени в новій пісні Дженніфер Лопес

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес. Фото - informator.ua.

Після 18-річної розлуки Бена Аффлека та Дженніфер Лопес їхні прихильники уважно стежать за відновленням їхніх стосунків. Здається, в їх парі є багато невирішених проблем, таких як папараці, колишня дружина Аффлека та складний характер Лопес, які можуть загрожувати їхньому щасливому шлюбу.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «informator.ua», Дженніфер Лопес виявилася ревнивою до свого чоловіка. Вона продовжує виражати свої ревнощі щодо близькості Бена з колишньою дружиною. На публіці Джей Ло продовжує демонструвати свою пристрасть до Аффлека, публічними обіймами та поцілунками. У своїй новій пісні «Greatest Love Story Never Told» вона навіть описала їхню постільну сцену.

У пісні Лопес живо описує свої інтимні бажання до чоловіка. Але фанати це оцінили подібну відвертість і вважають, що подібні деталі не повинні публічно висвітлюватись. Вони стверджують, що такі деталі є огидними та додають, що це лише ще один спосіб Лопес переконати себе та світ у своїй любові.

Слід зазначити, що це не вперше, коли співачка публічно викладає особисті речі. Раніше вона використала любовні листи у своєму документальному фільмі, не запитавши дозволу від Аффлека. Це викликало шок та невдоволення з його боку. Такі дії Лопес виглядають, як спроба принизити свого чоловіка, що знову викликає хвилю негативних відгуків від шанувальників.

Exit mobile version