Шок для фанатів “Сутінків”: Крістен Стюарт змінює професію і готується зняти свій фільм

Американка Крістен Стюарт вирішила призупинити свою кар’єру акторки. У віці 33 років вона оголосила, що тимчасово відмовиться від ролей у кіно аби спробувати себе в режисурі.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «ТСН», протягом останніх п’яти років Крістен намагається отримати фінансування для свого режисерського проєкту. Вона прагне зняти цикл кінофільмів «Хронологія води» на основі мемуарів Лідії Юкнавич, що були видані в 2011 році. Незважаючи на підтримку відомих колег і продюсерів, Стюарт досі не вдалося отримати необхідні кошти для реалізації проєкту.

Сама Крістен так прокоментувала своє рішення в зміні професії  в інтерв’ю таблоїду Variety:

Я збираюся зняти цей фільм, перш ніж братися за роботу в інших проектах. Так, я нарешті відмовлюся від акторства. Всі мої зусилля  вийнятково будуть направлені на реалізацію цього проєкту. Думаю, такий підхід буде найкращим

Слід зазначити, что Стюарт отримала світову популярність завдяки головній ролі у фільмі «Сутінки» (Twilight), де вона втілила образ Белли Свон. Серія фільмів про вампірів мала великий касовий успіх і забезпечила акторці визнання у всьому світі. За свою кар’єру Крістен отримала численні нагороди, включаючи BAFTA та Сезар.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про 5 видів рослин і тварин України, які можуть зникнути вже цього року.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *