Феромони в парфумах: чи дійсно якісь запахи можуть зробити вас привабливішим

феромони

Довгий час використання феромонів у парфумах з метою підвищення сексуальної привабливості викликає інтерес як серед споживачів, так і в наукових колах. Особливу увагу приділяють вивченню впливу естратетраенолу (EST) і андростадієнону (AND), які іноді входять до складу ароматів. Дослідники з Університету Західної Австралії провели серію експериментів, спрямованих на вивчення впливу цих хімічних речовин на сприйняття гендерних особливостей та привабливості для протилежної статі.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Сikavosti.com», результати вказують на те, що AND та EST не суттєво впливають на вибір учасників. Цікаво, що, навіть при тому, що попередні дослідження вказували на можливість впливу запаху людини на сексуальний інтерес, конкретний статевий феромон, що діяв би як афродизіак, не був ідентифікований. Тим не менше, AND та EST продовжують використовуватися у виробництві елітних парфумів.

Слід зазначити, що наукові докази стосовно впливу цих хімічних речовин на привабливість для протилежної статі наразі є суперечливими та недостатніми. Вчені закликають до подальших досліджень, щоб детальніше розібратися в механізмах людських феромонів та їх можливому впливі на протилежну стать.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про “Червоні прапорці” на перших побаченнях: 5 ознак, які ви можете пропустити.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *