Як прожити довше: чотири звички, які продовжать ваше життя на десять років

Як подовжити життя

Американські вчені провели серію досліджень стосовно причин ранньої смертності та з’ясували, що деякі чинники здатні зберегти здоров’я на довгі роки. Виявилося, що правильне харчування, вибір місцевих продуктів, позитивний емоційний фон і відмова від шкідливих звичок можуть значно підвищити тривалість життя.

За даними STUDway із посиланням на «ukr.media», розглянемо детальніше кожну з цих звичок:

1. Дієта

Всім відома середземноморська дієта значно зменшує ризики розвитку онкології, метаболічного синдрому та серцево-судинних захворювань. Вживання овочів, фруктів та цільнозернових культур підтримує роботу головного мозку та захищає від депресії.

2. Склад їжі

Обираючи місцеві продукти, а не екзотичні, людина зберігає молодість. Їжа органічного походження, без вмісту гормонів та антибіотиків, сприяє правильній роботі організму та довголіттю.

3. Емоційний фон

Уміння ставитися до життя з позитивом допомагає знизити рівень стресу – одного з головних чинників ранньої смертності. Ризик передчасної смерті у таких людей зменшується на 3,7%. Таким чином, щасливі люди живуть довше за інших на 18%. Пошук натхнення у спорті, творчості, захопленнях і спілкуванні з однодумцями, а також любов до тварин, теж сприяють довголіттю.

4. Шкідливі звички

Відмова від алкоголю, куріння та наркотиків є необхідною умовою довгого життя, стверджують експерти. Люди, які не палять, живуть принаймні на десять років довше, а помірність у споживанні алкоголю знижує ризик ранньої смерті до 18%.

Ці прості, але ефективні звички допоможуть вам не лише прожити довше, але й зробити ваше життя більш якісним та щасливим.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що здоровий спосіб життя на 62% подовжить ваше життя навіть при генетичних загрозах.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *