Король Чарльз ІІІ став вдвічі багатшим за свою матір королеву Єлизавету ІІ

Статки Чарльза ІІІ

Британське видання The Sunday Times оприлюднило свій щорічний список найбагатших людей Великої Британії за 2024 рік. У ньому також було підраховано особисті статки короля Чарльза III.

За даними STUDway із посиланням на «Daily Mail», згідно з даними видання, особисті статки британського монарха зросли на 10 мільйонів фунтів стерлінгів за останній рік, досягнувши 610 мільйонів фунтів стерлінгів. Це робить його вдвічі багатшим за свою покійну матір королеву Єлизавету II, чиї особисті статки станом на 2022 рік складали 370 мільйонів фунтів стерлінгів. Король, який зійшов на престол у вересні 2022 року, посідає 258 місце у списку 350 найбагатших людей та сімей Великої Британії, трохи піднявшись з 263 місця за минулий рік. The Sunday Times зазначає, що король Чарльз збільшив свої статки завдяки зростанню вартості нерухомості, що перебуваю у його власності. Значну частину зростання його статків забезпечило успадкування приватних маєтків Сандрінгем у Норфолку та Балморал в Абердинширі від матері.

Слід зазначити, що очолює рейтинг The Sunday Times індійсько-британський бізнесмен-мільярдер Гопічанд Хіндуджа, який контролює індійський конгломерат Hinduja Group. Його статки оцінюються у 37,19 мільярдів фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що у резиденцію Чарльза III прорвались активісти: чого вимагають протестуючі.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *