Здоровий спосіб життя на 62% подовжить ваше життя навіть при генетичних загрозах

Здоровий спосіб життя

Збалансоване харчування, відсутність шкідливих звичок і регулярна фізична активність – це ключові елементи здорового способу життя, які можуть впливати на нашу тривалість життя навіть у присутності генетичних факторів, що сприяють скороченню життя. Дослідження показали, що навіть якщо в нас є такі гени, здоровий спосіб життя може пом’якшити їх вплив і значно збільшити тривалість життя. З іншого боку, нездоровий спосіб життя може прискорити процес старіння і скоротити тривалість життя, навіть якщо генетика, на перший погляд, не вказує на це.

За даними STUDway із посиланням на «Сikavosti», міжнародна група дослідників провела аналіз даних понад 350 тисяч осіб різного віку протягом більш як 10 років. Результати дослідження підтвердили, що здоровий спосіб життя може зменшити вплив генетичних факторів на тривалість життя майже на 60%. Дослідники врахували генетичну схильність до тривалого або короткого життя та різноманітні аспекти здорового способу життя. Також вони виявили, що люди, які приділяли увагу своєму здоров’ю, мали значно менший ризик передчасної смерті, навіть якщо вони мали генетичні преференції до скорочення тривалості життя.

Це дослідження підкреслює важливість приділення уваги здоровому способу життя для підтримки довголіття. Воно свідчить про те, що наш спосіб життя може бути сильним доповненням до традиційних методів збереження здоров’я та дозволяє краще розуміти взаємозв’язок між генетичними факторами та нашим здоров’ям.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що довелося пережити Арнольду Шварценеггеру в боротьбі за здоров’я.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *