Стало відомо, скільки alyona alyona та Jerry Heil зібрали на Євробаченні-2024 для відновлення розбомбленої школи

alyona alyona та Jerry Heil

alyona alyona та Jerry Heil назвали суму, яку вдалося зібрати для відновлення гімназії у с. Велика Костромка, Дніпропетровської області, під час «Євробачення-2024». До зборів долучилися як українці, так й іноземні шанувальники конкурсу.

За даними STUDway із посиланням на «ТСН», перед поїздкою у Швецію артистки оголосили про початок благодійного збору коштів. Вони підкреслили важливість відновлення сільської школи, яку зруйнували окупанти у 2022. Протягом кількох тижнів завдяки ініціативі «Мій голос відновлює» на платформі UNITED24 було зібрано 5 мільйонів гривень. Це половина запланованої суми. Ціль співачок – зібрати 10 мільйонів гривень.

Під час інтерв’ю вони активно наголошують на необхідності допомоги Україні та закликають надавати фінансову підтримку. Крім того, дует привертає увагу до України своїм зовнішнім виглядом. Часто виконавиці носять футболки, прикрашені реальними ключами, які символізують «фантомний будинок», коли є ключі, але немає будинку, до якого можна повернутися. Так вони розповідають про тероризм Росії та нагадують про пожертви для відновлення української школи.

Жителі Великої Костромки були зворушені подібною увагою з боку єврофанів та міжнародної спільноти.

«Колеги одразу почали плакати. Діти запитують, як це весь світ збирає гроші для нас? Так, збирають. Кажуть, вірте, і все вийде. Докладатимемо зусиль, поки не зберемо всю необхідну суму для відновлення»,

– розповіли працівники гімназії у програмі «Єдині новини».

Нагадаємо, ми раніше розповідали про елітний клуб Євробачення: що таке Велика п’ятірка.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *