Сильвестр Сталлоне продає унікальні годинники: яка їх справжня вартість

Сільвестр Сталлоне

Знаменитий актор Сильвестр Сталлоне вирішив розлучитися з частиною своєї цінної колекції рідкісних годинників. На аукціоні Sotheby’s він виставив 11 розкішних хронометрів, очікуючи виручити за них семизначну суму.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», серед лотів – унікальний швейцарський годинник з обмеженої серії, вартість якого експерти оцінюють у 5 мільйонів доларів. Це робить його найціннішим зразком у колекції Сталлоне.

«Виготовляють їх в дуже обмеженій кількості щороку та вони рідко з’являються на ринку. Цікаво буде дізнатися їхню реальну вартість. Цей аукціон дозволить встановити точну ціну на модель 6300 G»,

– каже експерт з годинників Ніко Леонард ван дер Хорст.

Інші годинники з колекції Сталлоне, за прогнозами, можуть бути реалізовані за десятки тис. дол. кожен. Герой боєвиків 90-х пояснює своє рішення тим, що вони були придбані як інвестиція, а не для щоденного носіння:

«Я не хотів їх пошкодити, тому відносився до них як до витворів мистецтва. Ви ж не станете розкидати картини Моне?».

Аукціон обіцяє стати справжньою сенсацією не лише завдяки цінності лотів, а й через відомого власника. Цікаво буде побачити, скільки колекціонери готові заплатити за можливість володіти частинкою історії Сильвестра Сталлоне.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що годинник найзаможнішого пасажира «Титаніка» продали на аукціоні за рекордну суму.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *