Велике падіння: Ілон Маск втратив титул найбагатшої людини світу

Ілон Маск

Ілон Маск більше не може похвалитися титулом найбагатшої людини у світі, оскільки його головний конкурент, засновник Amazon Джефф Безос, випередив його в рейтингу мільярдерів.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Факти», згідно з даними від Bloomberg на 5 березня, Джефф Безос зараз очолює список найбагатших людей з капіталом у $200 млрд, тоді як Ілон Маск посідає друге місце зі своїми $198 млрд. Зазначимо, що зміни в рейтингу відслідковуються в онлайн-режимі та вони стали відомі завдяки втратам Маска в обсязі $17,6 млрд.

Головнім фактором, що спричинив втрату Ілона Маска, стало зниження вартості акцій Tesla на 7%. Оскільки значна частина його капіталу знаходиться у вигляді акцій компанії, це вплинуло на його становище в рейтингу. За останні 12 місяців Маск втратив загалом $31 млрд, у той час як Безос збільшив свій капітал на $23 млрд. Іншою обставиною, що вплинула на фінансове становище Маска, була скасувана суддею штату Делавер виплата йому премії у розмірі $56 млрд за успіхи Tesla. Це рішення значно ускладнило можливість Маска вибитися вперед в рейтингу мільярдерів на початку 2024 року.

Слід зазначити, що титул найбагатшої людини у світі періодично змінюється через нестабільність на фінансовому ринку. До травня 2023 року цей титул належав генеральному директору LVMH Бернару Арно, який володіє такими відомими брендами, як Louis Vuitton, Dior і Celine.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *