Молодша дочка Бріжит Макрон розповіла подробиці про її скандальні стосунки з майбутнім президентом Франції

Бріжит і Еммануель Макрон

Бріжит і Еммануель Макрон розпочали свої стосунки, коли їм було 39 і 15 років відповідно. Бріжит тоді вже була матір’ю трьох дітей і викладала в школі, де навчався Емманюель, літературу та театральне мистецтво. Цей роман вразив мешканців консервативного містечка Ам’єн та залишив свої сліди на дітях Бріжит.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», наймолодша донька Бріжит, Тіфен Озьєр, розповіла, що, навіть у віці 10 років, вона відчула негативний вплив суспільного засудження на стосунки матері та Еммануеля.

«Я вивчила багато чого про людську природу. Хоча тоді ще не існувало соцмереж, але ми жили у маленькому містечку, де всі все знають»,

– розказала вона.

За словами Тіфен, хоча суспільство засуджувало стосунки її матері та Еммануеля, вони продовжували свої відносини. Це свідчило про справжність їхніх почуттів та міцність їхнього зв’язку. Дівчина додала, що в її дитинстві вона навчилася терпимості та рухатися вперед, ігноруючи зовнішню критику. Слід зазначити, що сама Бріджит в своїх інтерв’ю розповідала, що чекала 10 років, перш ніж вийти заміж за Еммануеля заради трьох своїх дітей, які є майже однолітками політика. Наразі пара у шлюбі вже 16 років.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *