Україна встановила історичний рекорд на Євробаченні

аlyona аlyona та Jerry Heil

7 травня в Мальме відбувся І півфінал Євробачення-2024, в якому приймали участь 15 конкурсантів, з яких лише 10 отримали перепустку до гранд-фіналу. Серед щасливчиків і представниці від України, які виступили з піснею «Teresa & Maria».

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», під час свого виступу з композицією Teresa & Maria наші учасниці вразили публіку постановкою від режисерки Таню Муїньо, яка містила символічні елементи. Потужний голос артисток гармонійно доповнювали анімаційні ефекти та спецефекти. Костюми виконавиць також були промовистими – на кожній з них були присутні елементи доспіхів, які додали особливої родзинки їхньому виступу. Єврофани активно підтримували своїх улюбленців, створюючи неймовірну атмосферу та переживаючи разом з ними. В результаті виступ alyona alyona і Jerry Heil був високо оцінений телеглядачами, що дозволило їм пройти у фінал.

Слід зазначити, що Україна вже в 17-й раз потрапляє до фіналу, що є рекордом в історії Євробачення. Наша країна – єдина серед країн-учасниць, яка завжди потрапляла у гранд-фінал з 2004 р. Тепер 11 травня під час прямого ефіру фіналу 68-го міжнародного конкурсу українки матимуть можливість поборотися за «кришталевий мікрофон».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що аlyona аlyona та Jerry Heil розкрили сенс своїх костюмів на Євробаченні 2024.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *