Як захистити свій Telegram від зламу: прості поради

Зламали Telegram

Telegram є однім з найвідоміших додатків для обміну повідомленнями у світі. Проте, окрім звичайних користувачів, у ньому також можуть бути присутні зловмисники, які намагаються отримати доступ до даних користувачів та, особливо, до корпоративних облікових записів. Що робити, якщо ваш акаунт у Telegram зламали?

За даними STUDway із посиланням на «fakty.com.ua», якщо ви не можете зайти у свій обліковий запис, не панікуйте, а розгляньте ймовірні причини. Про злом Telegram можуть свідчити такі ознаки: труднощі з доступом, повідомлення від ваших друзів у інших месенджерах чи соцмережах про дивні дії, які відбуваються від вашого імені у Telegram. Крім того, вам можуть надходити повідомлення з кодами доступу до соцмереж на телефон чи електронну пошту.

Будьте обережні з підозрілими посиланнями, які можуть надходити на ваш пристрій. Не переходьте по них, якщо хочете захистити свої облікові записи в соцмережах та техніку. Також зверніть увагу на повідомлення про вхід в обліковий запис на інших пристроях – вони можуть містити інформацію про пристрій, місцеперебування, час входу та IP-адресу.

Що робити, якщо зламали Telegram: покрокова інструкція

Увійдіть до програми Telegram та відкрийте меню «Налаштувань».Знайдіть розділ «Активні сесії» або «Пристрої», щоб перевірити, на яких пристроях зараз активований ваш обліковий запис.Якщо побачите підозрілі активні сесії, завершіть їх, вибравши опцію «Завершити всі інші сеанси».Активуйте двофакторну автентифікацію в меню «Налаштування». У розділі «Конфіденційність» оберіть «Двоетапна автентифікація» та «Код-пароль».Якщо у вас вже немає доступу до пристрою для зміни налаштувань, заблокуйте свою SIM-картку та відновіть номер телефону на новій SIM-картці.

Ще один варіант – створити новий обліковий запис у Telegram. Для уникнення подібних ситуацій, налаштуйте двофакторну автентифікацію та будьте обережні з підозрілими посиланнями (навіть якщо вони надійшли від близьких вам людей).

Нагадаємо, ми раніше розповідали про фото, які вже не в тренді: перестаньте їх постити в соцмережах.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *