Site icon STUDWay

Україна встановила історичний рекорд на Євробаченні

аlyona аlyona та Jerry Heil

аlyona аlyona та Jerry Heil. Фото - obozrevatel.com.

7 травня в Мальме відбувся І півфінал Євробачення-2024, в якому приймали участь 15 конкурсантів, з яких лише 10 отримали перепустку до гранд-фіналу. Серед щасливчиків і представниці від України, які виступили з піснею «Teresa & Maria».

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», під час свого виступу з композицією Teresa & Maria наші учасниці вразили публіку постановкою від режисерки Таню Муїньо, яка містила символічні елементи. Потужний голос артисток гармонійно доповнювали анімаційні ефекти та спецефекти. Костюми виконавиць також були промовистими – на кожній з них були присутні елементи доспіхів, які додали особливої родзинки їхньому виступу. Єврофани активно підтримували своїх улюбленців, створюючи неймовірну атмосферу та переживаючи разом з ними. В результаті виступ alyona alyona і Jerry Heil був високо оцінений телеглядачами, що дозволило їм пройти у фінал.

Слід зазначити, що Україна вже в 17-й раз потрапляє до фіналу, що є рекордом в історії Євробачення. Наша країна – єдина серед країн-учасниць, яка завжди потрапляла у гранд-фінал з 2004 р. Тепер 11 травня під час прямого ефіру фіналу 68-го міжнародного конкурсу українки матимуть можливість поборотися за «кришталевий мікрофон».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що аlyona аlyona та Jerry Heil розкрили сенс своїх костюмів на Євробаченні 2024.

Exit mobile version