аlyona аlyona та Jerry Heil розкрили сенс своїх костюмів на Євробаченні 2024

аlyona аlyona та Jerry Heil

Представниці України на Євробаченні аlyona аlyona та Jerry Heil в розмові з каналом Eurovision Ukraine поділилися розумінням символізму в своїх сценічних образах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «NV», Jerry Heil розповіла про костюми для виступу:

«Це не просто гарні костюми. Альона одягнена в кольчугу, а я – в латах. Це справжнє озброєння, яке має велику вагу й ускладнює рух. Ми свідомо обрали ці вбрання, щоб не тільки показати символи, а й відчути їх на собі та передати цей досвід. Мій костюм натхненний образом Архангела Михаїла – ми досліджували його одяг, його послання. Багато хто знаходить у цьому костюмі риси Жанни д’Арк чи Прометея, який несе вогонь людям. Всі ці варіанти мені до подоби. Це символіка сильних жінок, які несуть цей світ на своїх міцних плечах».

Реперка додала:

«Сукня Яни має пошкодження, ніби вона горіла. Мій кейп має багатошарові плечі, що відображає важке, повне непередбачуваних перешкод життя сучасної жінки. Вона змушена боротися зі світом, несучи багато тягарів, але вона підіймається, бере меч і йде в бій. Моя кольчуга має вагу в 3 кг, її зроблено з 10 тис. кілець. Це непросто носити».

Слід зазначити, що українки виступлять у І півфіналі, який відбудеться у вівторок, 7 травня, під номером 5. Вони вже провели 2 репетиції на сцені Malmo Arena під керівництвом режисерки-постановниці Таню Муіньо.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що alyona alyona і Jerry Heil піднялися в букмекерських прогнозах після репетиції на «Євробаченні-2024».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *