Кінець баталій: чому Бред Пітт зупинив боротьбу за дітей з Джолі

Бред Пітт та Анджеліна Джолі

Троє з шестеро дітей Бреда Пітта та Анджеліни Джолі вже не підпадають під угоду про опіку. 60-річний актор вирішив не претендувати на 50% опіки над ними, що призведе до завершення їхньої багаторічної юридичної війни. Основна фізична опіка залишиться за Джолі, а Пітт отримає право на відвідування. Чому ж Бред Пітт відмовився від частини опіки?

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», спочатку Пітт боровся за рівну опіку над дітьми, але тепер він відмовився від цього наміру. Таким чином, Джолі залишиться з основною фізичною опікою, а Пітт матиме право на відвідування. Процес прийняття такого рішення пов’язують з наближенням 18-річчя Шайло, коли вона стане повнолітньою і зможе самостійно визначати своє місце проживання. Що стосується відносин Пітта з іншими дітьми, то вони залишаються складними, особливо з Паксом. Він не спілкувався з ним після скандального інциденту на літаку. Друзі Анджеліни вважають, що винуватити в усьому слід саме Пітта, тоді як Анджеліна намагається вилікувати сімейні рани та йти далі.

Пітт та Джолі зустрілися у 2005 році на зйомках фільму «Містер і місіс Сміт». Скандальне розлучення відбулося у 2016 році після гучного інциденту на літаку, що закінчився розривом їхнього шлюбу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що довелося пережити Арнольду Шварценеггеру в боротьбі за здоров’я.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *