Життя на межі: що довелося пережити Арнольду Шварценеггеру в боротьбі за здоров’я

Арнольд Шварценеггер

Відомий актор та бодібілдер Арнольд Шварценеггер розкрив, що лікарі виявили у нього нестабільне серцебиття та встановили кардіостимулятор.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Mirror», голлівудську зірку прооперували тиждень тому. У своїй звичайній манері актор жартував, назвавши себе «трохи машиною», оскільки тепер у нього є кардіостимулятор.

«Минулого понеділка у мене була операція, щоб я став більше схожим на машину: мені встановили кардіостимулятор. Я отримав безліч повідомлень від людей, які, як і я, стикалися з двостулковою аортою клапана. Вони кажуть, що моя історія з операціями заміни клапана надихнула їх і дала сміливості впоратися з цим»,

– розповів Шварценеггер виданню.

Актор підкреслив важливість відкритості стосовно свого стану здоров’я та поділився, що в нього все гаразд. Відомо, що операцію провели в одній з клінік у Клівленді, де лікарі порадили встановити кардіостимулятор після виявлення нерегулярного серцебиття, спричиненого рубцевою тканиною після попередньої операції. Шварценеггер переніс першу операцію на серці у 1997 через вроджену ваду серця, діагностовану ще у 1977, коли йому замінили аортальний серцевий клапан. Ще одну операцію провели у 2020 році через 23 роки після попередньої, коли встановили новий аортальний клапан. Актор заперечує, що його проблеми з серцевими клапанами викликані вживанням стероїдів у молодості, та навіть виграв кілька судових справ проти тих, хто поширював цю версію.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що позашлюбний син Арнольда Шварценеггера відмовився від батьківського прізвища: стало відомо чому.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *