Подорожуйте розумно: ціни на багаж можуть бути нижчими, ніж ви думаєте

Вартість багажа

Багато чинників можуть вплинути на ціну авіаквитка, а серед них оплата за додатковий багаж. Цей підхід часто використовується бюджетними авіакомпаніями, проте існують методи скорочення витрат без втрати послуг. Експерти з подорожей від eShores розкрили, як час оплати додаткового багажу може змінити ціни, а також дали поради щодо найвигіднішого моменту для бронювання багажу.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Sun», відомо, що ціни на авіаквитки змінюються – це стосується і багажу. Наприклад, «Ryanair» пропонує пріоритетний квиток, який включає ручну поклажу та 10-кілограмовий багаж. Проте вартість цього пакета може коливатися від 6 до 24 фунтів стерлінгів залежно від термінів і кількості осіб, які вже придбали цю опцію. Зазвичай більш вигідно придбати багаж вагою 10 кг під час першого бронювання рейсу. Однак на менш популярних рейсах, коли в літаку є вільні місця, ціни під час реєстрації можуть бути значно нижчими, ніж на початковому етапі. Тому важливо враховувати заповненість вашого рейсу. Експерти радять іноді віддавати перевагу бюджетним авіалініям, бо це може виявитися дешевше, ніж придбання пріоритетного доступу.

Хоча пріоритетні тарифи часто включають додаткові 10 кг ручної поклажі, дослідження від Which? показує, що це не завжди найкращий вибір. Тому рекомендується пасажирам розглянути можливість замовлення звичайного, непріоритетного тарифу і просто доплатити за реєстрацію багажу, особливо якщо подорожуєте вдвох.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як зекономити гроші на польотах з Ryanair: поради для розумних мандрівників.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *