Кеті Перрі на показі Balenciaga: епатаж чи наслідування трендів

Кеті Перрі на показі Balenciaga

Співачка Кеті Перрі знову опинилася в центрі уваги, цього разу через свій відвертий образ на показі Balenciaga в рамках Тижня моди в Парижі. Її поява в чорному хутряному пальті на голе тіло та рваних колготках викликала бурхливу реакцію в мережі.

За даними STUDway із посиланням на «Фокус», багато користувачів порівняли Перрі з Б’янкою Цензорі – дружиною репера Каньє Веста, яка славиться своїми провокаційними вбраннями без спідньої білизни. Деякі коментатори звинуватили співачку в плагіаті та сліпому наслідуванні трендів, інші ж висловили жаль, що Перрі вдається до подібних епатажних витівок, щоб привернути увагу. «Навіщо їй копіювати Б’янку Цензорі?», «Це так не оригінально», «Сумно бачити, як ці жінки вдаються до подібних трюків, щоб залишатися на виду», – пишуть в мережі.

Інші ж заступилися за Перрі, зазначивши, що вона має право на самовираження та не повинна підлаштовуватися під чужі очікування. «Це просто мода», «Їй йде!», «Чому всі так одержимі її вбранням?», – коментують шанувальники співачки.

Варто зазначити, що це не перший раз, коли Перрі епатує публіку своїми вбраннями. Її часто критикують за надмірну відвертість, але співачка, схоже, не звертає уваги на подібні закиди. Чи є образ Перрі на показі Balenciaga епатажним висловлюванням чи банальним копіюванням – вирішувати вам.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як зробити ваш Instagram-профіль стильним: найгарячіші естетичні тренди на 2024 рік.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *