Чому лікарі рекомендують щоденні прогулянки: 5 причин почати прямо зараз

Користь прогулянок

Купити абонемент у спортзал і регулярно його відвідувати для багатьох може бути справжнім випробуванням. Але є чудова альтернатива – почніть щоденно гуляти на свіжому повітрі. По-перше, це безкоштовно, а по-друге, має безліч переваг. Прогулянки на свіжому повітрі щодня покращують психоемоційний та фізичний стан.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», чим же корисні щоденні прогулянки?

1. Зниження рівня стресу

Прогулянки є природним засобом для зняття стресу. Ви помітите покращення психоемоційного стану вже через місяць стабільних щоденних прогулянок.

2. Покращення якості сну

Щодня гуляючи по вулиці, ви вже через місяць помітите покращення якості сну. Фізична активність посилює вплив на організм мелатоніну – гормону сну.

3. Відчуття бадьорості зранку

Після місяця щоденних прогулянок ви відчуєте приплив енергії, адже цей тип фізичної активності покращує кровообіг, прискорює серцебиття та вивільнює ендорфіни для гарного самопочуття. Ви почуватиметеся бадьоро, а мляві ранки залишаться в минулому.

4. Полегшення болю в суглобах

Якщо ви стикаєтеся з болем у суглобах, вам буде важко мотивувати себе на щоденні прогулянки. Але ситуація зміниться лише за місяць. Прогулянка пішки – це малотравматична активність, яка допомагає зміцнити кістки та суглоби. В разі регулярності, воно може зменшити ризик остеопорозу та поліпшити загальний стан суглобів.

5. Втрата ваги

Це також ефективний спосіб спалювання калорій. Навіть якщо ви не змінюєте свій раціон, включення піших прогулянок у щоденний розпорядок протягом місяця дозволить скинути до 1, 5 кг. Це може здатися незначною цифрою, але це дійсно непоганий результат.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, чи потрібні котам прогулянки на вулиці: розбираємось у їхніх потребах.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *