Несподівана поява Snoop Dogg на відборі до олімпійської збірної: відео з ним стало вірусним

Snoop Dogg

52-річний репер Snoop Dogg приголомшив публіку та учасників, несподівано з’явившись на виставковому забігу на 200 метрів в рамках відбору до олімпійської збірної США з легкої атлетики, який проходив з 21 по 30 червня в Юджині.

За даними STUDway із посиланням на «Мета», Snoop Dogg приєднався на біговій доріжці до таких зірок легкої атлетики, як чотириразовий олімпійський медаліст Ато Болден та чемпіон світу Уоллес Спірмон. не дивлячись на те, що репер не претендував на місце в олімпійській команді, він вразив усіх своєю формою, подолавши дистанцію за 34, 44 секунди.

«34, 44 секунди для 52-річної людини? Непогано»,

– поділився своїми враженнями Snoop Dogg після фінішу.

Репер не лише продемонстрував свою фізичну форму, але й нагадав усім про важливість активного способу життя. Його участь у змаганнях показує, що вік не є перепоною для досягнення нових вершин та підтримки гарної фізичної форми. Відео з виступом Snoop Dogg вже стало вірусним у мережі, збираючи сотні тисяч переглядів та захоплені коментарі прихильників. Snoop Dogg довів, що спорт може бути джерелом натхнення та позитивних емоцій, незалежно від того, чим ви займаєшся у житті.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як Дмитро Комаров змінив українську журналістику: історія успіху та особисті здобутки.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *