Інтимна сцена у фільмі “Дівчина Міллера” викликала негативну реакцію глядачів: відома причина

Дівчина Міллера

Інтимна сцена у фільмі «Дівчина Міллера» режисерки Джейд Холлі Бартлетт викликала обурення глядачів через велику різницю у віці між головними акторами. Дженна Ортега, відома за роллю у серіалі «Венздей», виявилась молодшою на 31 рік за свого партнера по фільму Мартіна Фрімана, який грав Доктора Ватсона у серіалі «Шерлок».

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «People», сюжет стрічки розгортається навколо романтичних стосунків, що виникають під час спільної роботи між 18-річною студенткою Каїрою Світ та професором літератури Джонатаном Міллером, який стає її викладачем. Інтимна сцена між акторами викликала негативну реакцію глядачів. Однак координаторка цих сцен Крістіна Арджона підкреслила, що обидва актори відчували себе комфортно під час знімання:

«Протягом усього процесу з Дженною співпрацювала велика кількість людей, щоб переконатися, що фільмування відповідає її бажанням і їй комфортно. Дженна виявилася рішучою і впевненою в тому, що хоче зніматись».

Координаторка також розповіла, що актори заздалегідь домовилися про рівень оголеності та встановили додаткові бар’єри. Крім того, у день роботи над інтимною сценою вони мали можливість відмовитися від виконання певних елементів, які могли б змусити їх відчувати дискомфорт.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про фільми, що розкажуть про справжнє готування та кулінарну магію на екрані.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *