Щоденна рутина мільярдера: як живе та працює гендиректор Meta Марк Цукерберг

Марк Цукерберг

Нещодавно генеральний директор Meta Марк Цукерберг розкрив деталі свого розпорядку дня під час сесії запитань і відповідей на Facebook у прямому ефірі. Здавалося б, життя шостої найбагатшої людини світу за версією Forbes – це сліпучий успіх та розкіш. Проте, його розпорядок дня є досить стандартним і продуманим до дрібниць.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «OBOZ.UA», відразу після пробудження він перевіряє телефон, продивляється новини у Фейсбуці, попри використання контактних лінз. Щоденно Марк відповідає на багато електронних листів, які стосуються найрізноманітніших подій у компанії. Цукерберг активно займається спортом: фітнесом, включаючи інтенсивні тренування з джиу-джитсу та ММА тричі на тиждень, силові тренування і вправи на загартовування.

Марк споживає близько 4000 калорій на день, що відповідає його інтенсивній фізичній активності. Цукерберг наголошує на дбайливому відношенні до розуму, уникає термінових рішень та носить один і той самий одяг щодня. Час для родини є невіддільною частиною його життя; кожного вечора він проводить час із дочками, читає книги та займається спільними розвагами. Не зважаючи на напружений графік, Цукерберг приділяє увагу сну, намагаючись спати 8 годин щоденно і використовуючи кільце Oura для відстеження якості сну.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про нові факти та неймовірні звички відомого футболіста Девіда Бекхема.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *