Кулінарна магія на екрані: фільми, що розкажуть про справжнє диво готування

Кіно охоплює найрізноманітніші історії та пригоди з життя людей. Не дивно, що воно часто пов’язане зі смаками та їжею. Ми зібрали для вас добірку фільмів: від вивчення майбутньої їжі до жахів та пристрастей на кухні.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «NV», пропонуємо вам переглянути наступні фільми про їжу та кухню:

1. Смак свободи

Головна героїня працює в придорожньому кафе, але мріє про високу кухню. На шляху до здійснення своєї мрії вона знаходить книгу легенди української кухні Ольги Франко і цей момент радикально змінює її життя.

2. Смак пристрасті

Події відбуваються в 1885 та розповідає про стосунки між кухаркою та її роботодавцем. Їхній зв’язок переростає в романтику і вони створюють вишукані страви, які вражають найвідоміших шефів світу.

3. Ведмідь

Кармі Берзатто має неподолане бажання працювати в сімейному кафе, але брат відмовляє йому. Це лише збільшує його кулінарні амбіції та він починає працювати під керівництвом жорстокого шеф-кухаря. Життя головного персонажу руйнується після смерті брата, що залишає йому бізнес.

4. Голод

Отримавши запрошення навчатися від безжалісного шеф-кухаря, молода вулична майстриня випробовує свій талант та показує, на що вона здатна. Аой намагається втілити всі побажання нового начальника в реальність, а той намагається створити зі своєї протеже справжнього митця.

5. Меню

Цей фільм підкорив як любителів кулінарії, так і сатири. У ньому показана критика капіталістичної системи та завищених цін на вищу кухню. Висвітлені питання ролі шеф-кухарів та гостей.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як обирати хобі до душі: ідеї для нового захоплення.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *