Дональд Трамп сконфузився, коли махав рукою неіснуючому натовпу

Дональд Трамп

Дональд Трамп опинився в кумедній ситуації, коли махнув рукою неіснуючому натовпу під час спуску з літака. Відео цього моменту швидко завірусилося в інтернеті.

За даними STUDway із посиланням на «OBOZ.UA», головний редактор видання MeidasTouch жартома написав у соцмережі Х: «Трамп, прибувши сьогодні до Вірджинії, помахав рукою нікому». Ці веселі кадри вже передивилось близько мільйона разів. На відео видно, як експрезидент, одягнений у костюм, спускається з літака, тримаючись однією рукою за поручні, а іншою махаючи, ніби його зустрічає натовп виборців. Але при віддаленні камери стало зрозуміло, що на політика чекали лише авто та охорона.

Дональд Трамп
Дональд Трамп. Фото – obozrevatel.com.

Користувачі інтернету жартували над цим моментом у коментарях: «Ви кажете «нікому», але Дональд маше уявним вболівальникам та 2 пінгвінам», «Привіт, працівники, які проігнорували мене через свої важливі завдання. Привіт, хлопці з секретної служби, яких я розгледів 10 хв. тому! Поглянь, якісь рослини. Привіт! Невже в мене така феноменальна популярність», «Він усіма силами прагне уваги».

Помахавши комусь, кого побачив лише він сам, Дональд сів у тоноване авто та поїхав у справах. Наразі політик активно займається агітацією перед виборами, які будуть вже восени.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про рідкісний вихід Зеленських: перша леді увесь час тримала президента за руку.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *