Як Дмитро Комаров змінив українську журналістику: історія успіху та особисті здобутки

Дмитро Комаров

Дмитро народився в Києві, а днями відсвяткував 40-річчя. Завдяки активній професійній діяльності та авторським проєктам, у 2020 Комарова нагородили званням «Заслуженого журналіста України». Дізнаємося, як змінювався ведучий і чим займається зараз.

За даними STUDway із посиланням на «24 канал», Дмитро з юнацтва захоплювався журналістикою. Перша його стаття була опублікована, коли йому було 12 років, а вже у 16 він почав працювати в українському виданні «Телетиждень». У Комарова 2 освіти: інженер у Національному транспортному університеті та фахівець зі зв’язків з громадськістю в Київському національному університеті культури та мистецтв. У часи студентва Дмитро захопився подорожами незвичайними маршрутами. Повертаючись до України, він продавав фоторепортажі з екзотичних місць, що дозволяло йому фінансувати подальші поїздки.

Перебуваючи у Таїланді, Дмитро задумав знімати власне шоу, в якому він би показував незвичні місця всього світу. Телеканали спочатку скептично поставились до його ідеї, але Комаров наполіг на своєму та випустив пілотний випуск проєкту «Світ навиворіт» власним коштом. На сьогоднішній день вийшло більше 240 епізодів, що становлять 15 сезонів. В кожну свою подорож мандрівник бере із собою синьо-жовтий прапор.

Дмитро та його дружина Олександра Кучеренко познайомилися на шоу «Міс Україна-2016», де Комаров був ведучим, а Олександра – учасницею. Вони довго приховували свої стосунки. Пропозицію шоумен зробив під час повітряної прогулянки вертольотом над столицею, а весілля відбулося в столиці, з вінчанням у Єрусалимі. Під час війни Дмитро перебуває в Україні. Спочатку він фотографував постраждалі регіони, а згодом презентував проєкт «Рік» до роковин вторгнення. Сьогодні Дмитро працює над програмою «Світ навиворіт. Україна», де показує реалії життя під час війни, відвідує різні міста та ділиться особливостями кожного з регіонів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що означає вибір вбрання Кейт Міддлтон на святкуванні дня народження короля Чарльза III.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *