Рідкісний вихід Зеленських: перша леді увесь час тримала президента за руку

Володимир та Олена Зеленська

Володимир та Олена Зеленські відвідали виставку, де перша леді постійно тримала президента України за руку. Це був рідкісний вихід пари у світ разом. Володимир разом з дружиною вперше за довгий час взяли участь у такому заході, відвідавши виставку в Українському домі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», про це перша леді повідомила у своєму аккаунті у Facebook. Олена та Володимир побували на виставці київської художниці-шестидесятниці Алли Горської під назвою «Боривітер», де представлено понад сотню творів живопису. Цей візит є одним із рідкісних випадків, коли Зеленські вирушають куди-небудь разом. Під час відвідування виставки Олена була одягнена у чорний костюм, а Володимир вибрав штани кольору хакі та чорний світшот з українською символікою. На знімках, які були оприлюднені, видно, що пара трималася за руки, що сприймалося громадськістю як прояв ніжності та поваги один до одного.

Відвідування виставки «Боривітер» є важливою подією для сім’ї президента України, адже ця виставка вважається однією з найголовніших артподій сезону. Сотні відвідувачів щодня відвідують виставку – саме тому Зеленські не могли пропустити цю подію. Алла Горська – визнана художниця, що була вбита в 41 рік за однією з версій – співробітниками КДБ через її дисидентську діяльність. Її творчість відзначається не тільки як мистецтво, але й як голос покоління, що бореться за свободу вислову.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про те, як президент Зеленський тримає себе в формі і чому відмовився від солодкого.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *