Діти Майкла Джексона: 15 років по тому

Діти Майкла Джексона

15 років минуло з трагічної смерті легендарного співака Майкла Джексона, який залишив по собі трьох дітей: 26-річну Періс, 27-річного Принца та 22-річного Бланкета (Бігі).

За даними STUDway із посиланням на «OBOZ.UA», Періс Джексон, йдучи шляхом батька, вирішила будувати кар’єру у світі шоу-бізнесу. Вона спробувала себе як модель, акторка та співачка, випустивши за останні 4 роки один студійний та два міні-альбоми.

«Сьогодні йому мало виповнитися 65 років. Він вклав 50 років крові, сліз та любові в те, що він робив, щоб я могла стояти тут, на сцені, перед вами та говорити в мікрофон. Я забов’язана йому всім»,

– сказала Періс зі сцени в Лос-Анджелесі, згадуючи про вплив батька на її творчість.

Стосунки Періс з біологічною матір’ю не завжди були гладкими. Після смерті батька у 2009 дівчина почала налагоджувати контакт з матір’ю, але в 2018 вони перестали спілкуватися. Періс на деякий час поїхала до «притулку хіпі» в Лос-Анджелесі, де жила з друзями.
На відміну від Періс, її брати обирають життя подалі від публічного ока. Принц Джексон вже 7 років у стосунках з подругою з коледжу. За словами джерел, парочка не планує весілля.

«Моллі не цікавить слава Принца чи його рідних. Вони хочуть від життя одного й того ж і цінують кожен день»,

– поділилося анонімне джерело.

Принц також захоплюється мотоциклами та благодійністю.

Про життя наймолодшого сина Бланкета, відомо значно менше. Він веде приватне життя, уникаючи уваги публіки.

«Бігі – найприватніший з братів і сестер. Він живе сам, не працює, але має хобі»,

– розповів інсайдер.

Діти Майкла Джексона йдуть своїм шляхом, шануючи пам’ять батька та будуючи власне життя.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що оголені фото Майкла Джексона можуть бути опубліковані в наслідок нового судового позова.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *