«Довгоногі» – найочікуваніший трилер року вже отримав 100% позитивних відгуків від кінокритиків

Фільм «Довгоногі»

Фільм «Довгоногі» (Longlegs), який ще не вийшов на екрани, вже завоював схвалення кінокритиків на Rotten Tomatoes, отримавши 100% позитивних відгуків. Цей трилер відносно нової кінокомпанії NEON, відомої своїми проєктами, які згодом стають номінантами або переможцями «Оскара», збуджує інтерес публіки та обіцяє стати одним з найкращих фільмів жахів 2024 року.

За даними STUDway із посиланням на «OBOZ.UA», сюжет розкручується навколо новоприбулої агентки ФБР Лі Гаркер, яка розслідує серійне вбивство 38 людей. Згодом вона виявляє зв’язок цих смертей з окультизмом, що змушує її кинути всі сили на пошук вбивці, щоб запобігти новим жертвам. Рекламна кампанія «Довгоногих» розпочалася 2 роки тому, коли NEON оголосила про участь у проєкті легендарного Ніколаса Кейджа в ролі серійного вбивці. Цей факт одразу ж привернув увагу до майбутнього трилера.

Пізніше був опублікований трейлер, який протягом 2 хвилин тримає глядачів у напрузі, починаючи від лякаючого звукового супроводу і закінчуючи інтригуючою кінцівкою з бризками крові. Інтригу додає й сайт, присвячений серійному вбивці, створений NEON. Розгадавши на ньому невелику головоломку, можна знайти посилання на інший ресурс, де опубліковано детальний список жертв психопата-сатаніста, який «тероризував родини на північному заході Тихого океану протягом майже трьох десятиліть».

Кінокритики, які вже мали можливість ознайомитися з «Довгоногими», відзначають оригінальний сюжет, майстерну атмосферу та захопливу гру акторів. Деякі з них порівнюють фільм з іншими картинами жахів, але все ж таки визнають його свіжість та унікальність. «Довгоногі» обіцяють стати справжньою подією у світі кіножахів, а їхня прем’єра, запланована на 12 липня 2024 року, безсумнівно, стане однією з найгучніших подій цього літа.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Олександр Усик і Двейн Джонсон знімуться разом у новому фільмі.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.