Оголені фото Майкла Джексона можуть бути опубліковані в наслідок нового судового позова

Майкл Джексон

Вейд Робінсон та Джеймс Сейфчак, що раніше звинувачували Майкла Джексона у сексуальному насильстві, ініціювали новий цивільний позов проти колишніх співробітників King of Pop.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «People», Робінсон та Сейфчак стверджують, що Джексон систематично знущався з них у дитинстві. Їхні адвокати звертаються за отриманням фотографій Майкла Джексона без одягу, зроблених поліцією десятиліття тому. Вони стверджують, що Джексон вчиняв насильство над ними у 1980-х та 90-х роках на своєму ранчо Неверленд та інших місцях. Хоча їхні судові позови проти компаній-продюсерів співака були відхилені, адвокати пари поновили їх минулого року. У рамках майбутнього судового процесу, який може відбутися наступного року, вони вимагають доступу до секретних поліцейських протоколів звинувачень Джексона у педофілії у 2005 році.

Представники MJJ Productions та MJJ Ventures стверджують, що справжня мета Робінсона та Сейфчака полягає в отриманні «фотографій геніталій і оголеного тіла Майкла Джексона, зроблених поліцією». Детальні подробиці про зміст і походження зазначених фотографій не викладаються. Слід зазначити, що поліція, яка веде розслідування сексуального насильства, іноді просить обвинувачених дати докладний опис інтимних деталей можливого злочинця, щоб підтвердити їхні заяви. Представники Джексона не розуміють мотивів Робінсона та Сейфчака у прагненні оприлюднення оголених фотографій для всього світу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Друзі Шакіри занепокоєні її новим коханцем, що молодший її на 16 років.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *