Велике розчарування власників: чому користувачі массово повертають Apple Vision Pro назад до магазинів

Apple Vision Pro

Гарнітура віртуальної реальності Apple Vision Pro за $3500 розчарувала своїх власників. Багато користувачів скаржаться на головний біль і почервоніння очей, звинувачуючи в цьому поганий дизайн гаджета. Останнім часом соціальні мережі переповнені повідомленнями власників про наміри відправити Vision Pro назад до магазинів через дискомфорт та незадовільну роботу. Згідно з політикою Apple, користувачі можуть повертати гаджети протягом 14 днів без пояснень і багато власників Vision Pro можуть скористатися цією можливістю.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «The Verge», головною причиною повернень став дискомфорт при використанні Vision Pro. Користувачі скаржаться на порушення руху та головний біль, вважаючи вагу пристрою надто великою. Центр тяжіння гарнітури зміщений уперед, що робить її громіздкою для носіння. Зазначається, що використання пристрою призводить до головного болю, напруження та почервоніння очей.

Проблеми не обмежуються апаратними недоліками. Власники гарнітури також скаржаться на недостатню продуктивність, особливо враховуючи високу ціну пристрою. Vision Pro не відповідає вимогам для багатозадачності та не підтримує певні типи файлів. Наразі важко визначити, скільки користувачів вирішили повернути чи зберегти Vision Pro. Багато з них висловлюють намір продовжити використовувати гарнітуру у наступних версіях. Вплив цієї ситуації на майбутнє гаджета залишається невизначеним.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що була проведена перша імплантація мозкового чипу Neuralink у живу людину.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *