AirCar: Унікальний гібрид літака та автомобіля випробувано в Словаччині

Літаючий автомобіль

Гібридний транспортний засіб, який поєднує автомобіль і літак, під назвою AirCar, пройшов перші випробування з пасажиром на борту в Словаччині. За повідомленням порталу Auto Evolution, тестування проводив відомий піонер електронної музики Жан-Мішель Жарр.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «УНІАН», цей унікальний гібрид, який комбінує спортивний автомобіль і літак, ще у 2022 році отримав сертифікат льотної придатності. Він має запас пального, достатній для польоту на відстань 1000 км, після чого крила прибираються в кузов, перетворюючи його на автомобіль для пересування по дорозі. AirCar може перевозити двох людей загальною вагою до 200 кг і розвивати швидкість до 300 км/год. Однак, на відміну від прототипів летючого таксі, цей гібрид не має можливості вертикального зльоту і посадки, йому потрібна злітно-посадкова смуга. Процес трансформації з автомобіля в літак займає 2 хвилини 15 секунд. Продажі AirCar очікуються цього року, проте його ціна поки що не розголошується. За оцінками, вартість коливатиметься від $500 тис. до мільйона доларів. Для керування цим транспортним засобом потрібна ліцензія пілота.

Тим часом відомо, що Apple вирішила зосередитися на розробці домашніх роботів, припинивши свої десятирічні зусилля зі створення власного електромобіля. Цей новий напрямок може стати наступним великим проєктом для компанії. Водночас виробник смартфонів Xiaomi кинула виклик Tesla, вийшовши на ринок електромобілів з новою моделлю Speed Ultra 7 (SU7). Компанія планує інвестувати в електромобільний сектор $10 млрд упродовж наступних 10 років.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що компанія Joby Aviation запускає літаючі таксі в Дубаї.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *