Трагедія на знімальному майданчику: зброярку засудили за вбивство операторки на зйомках фільму «Іржа»

Трагедія на зйомках «Іржі»

Суд вирішив покарати зброярку, що зарядила пістолет, з якого була застрелена Галина Гатчинс під час зйомок кінофільму Алека Болдвіна «Іржа», у вигляді 18 місяців ув’язнення. Ґанна Ґутьєррес була засуджена за ненавмисне вбивство операторки у жовтні 2021. Присяжні визнали зброярку винною у ненавмисному вбивстві, так як вона помилково завантажила боєприпас у револьвер Болдвіна, порушуючи тим самим правила безпеки.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «ТСН», жінка багаторазово порушувала базові правила безпеки, залишаючи зброю без нагляду та дозволяючи акторам маніпулювати нею. У той день, коли сталася трагедія, Ґутьєррес дозволила Болдвіну спішити та на лотку для реквізуту випадково перемішала декілька різновидів боєприпасів. Це призвело до смерті внаслідок пострілу 42-річної Гатчинс. Адвокат Ґутьєррес просив дати їй умовний термін, бо у неї раніше не було жодних судимостей. Він намагався переконати, що Ґанна перебувала в хаосі знімального процесу та не мала часу на перевірку зброї. У той же час державний прокурор вимагав засудити її на 18 місяців ув’язнення через відсутність каяття та записи телефонних розмов Ґутьєррес з в’язниці, де вона ображала присяжних та звинуватила суддю у корупції.

Відомо, що у липні 2024 Болдвін, який також є продюсером «Іржі», постане перед судом за обвинуваченням у ненавмисному вбивстві. Якщо його засудять, він також отримає 18 місяців ув’язнення. Варто відзначити, що батьки та сестра Гатчинс подали позов проти Болдвіна, вимагаючи компенсації за її смерть. Актор стверджує, що сім’я загиблої намагається нажитися на своєму горі.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про кримінальну родину Б’янки Цензорі.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *