Злочинний клан: що відомо про кримінальну родину Б’янки Цензорі

Родина Б'янки Цензорі

Сім’я епатажної дружини Каньє Веста Б’янки Цензорі має кримінальну славу. Її батько відсидів термін за зберігання наркотиків, один дядько був засуджений до смертної кари за вбивство, а інший – засуджений за насильство.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», випускниця архітектурного факультету, яка потрапила в заголовки газет завдяки своєму дивному гардеробу, два роки тому вийшла заміж за Каньє Веста і перше, що вона зробила – це розкрила сімейні таємниці. Дідусь і бабуся Б’янки жили в регіоні Абруццо в центральній Італії. У 1960-х роках вони вирішили почати нове життя і з дітьми емігрували до Австралії.

Три сини пари – Едмондо, Лео та Еріс, стали злочинцями. Батько Б’янки – Лео Цензорі, був ув’язнений у 1982 на 5 років за зберігання героїну. Крім торгівлі наркотиками, батько Бьянкі також має судимості за зберігання зброї та боєприпасів.Того ж року її дядько Еріс, сумнозвісний вбивця, якого колись прозвали «Мельбурнським Аль Капоне», був засуджений до смертної кари за вбивство офіціанта. Однак вирок було замінено довічним ув’язненням за «королівською прерогативою милосердя». Крім цього, він отримав 8 років за зберігання героїну та оштрафований на 20 тис. австралійських доларів.

Пізніше він подав заяву на відбування покарання ближче до дому в Мельбурні, де мешкали його літні батьки, і врешті-решт його звільнили в 1999 році, з позначкою умовно-дострокове звільнення на невизначений термін. У 2015 році він спробував домогтися зняття обмежень, але вирок суду залишили чинним, так він досі та живе. Тим часом старший брат її батька Едмондо, відомий як «Едді Капоне», має судимість у штаті Вікторія за насильство, включно з нападом на поліцію, крадіжкою і погрозами.

У той час як любителька вечірок Б’янка насолоджувалася веселощами з однокласниками в Мельбурні, її батько і дядьки заробляли великі суми грошей на своїй злочинній діяльності. У 1991 році колишня дружина Лео Фей Глескотт розкрила секрети нелегальної гральної імперії чоловіка. Вона розповіла репортерові місцевої газети Herald Sun, що Лео був причетний до картелю, який контролював значну частину прибуткової нелегальної гральної індустрії в Мельбурні у 80-ті роки. За її словами, колишній чоловік керував фірмою з виробництва ігрових автоматів і заробив статки на незаконних азартних іграх. Глескотт і Лео розлучилися 1989 року після 15 років шлюбу. Потім Лео одружився з матір’ю Б’янки Олександрою. У пари троє доньок: Б’янка, Алісія та Анджеліна.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що дружина Каньє Веста з’явилася у Франції в колготах без спідньої білизни: за порушення закону їй загрожує в’язниця.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *