Євробачення 2024: чому Nemo втратив свій кришталевий кубок переможця

Переможець Євробачення-2024

Переможець Євробачення 2024 зізнався, що він не має кришталевого кубку. Як виявилось, після зйомок та пресконференції організатори забрали приз у виконавця. Наразі конкурсант не знає, чи повернуть йому кришталевий мікрофон, бо жодних обіцянок дано не було. Про це Nemo розповів під час ефіру на радіо, запис якого з’явився в Тік-Тоці.

За даними STUDway із посиланням на «OBOZ.UA», у бесіді з ведучими співак поділився, що кришталевий кубок не опинився у нього у валізі. Приз, виданий на заміну розбитому на сцені, був знову забраний організаторами.

«Я не знаю, що трапилося, але кришталевий мікрофон не в мене у валізі. З цієї причини команда працює над тим, щоб отримати його знову. Я дійсно не знаю, де він назаразі»,

– розповів Немо.

Виконавець переможної композиції «The Code» пожартував, що пошуки не закінчились, та припустив, що організаційний комітет надішле відзнаку пізніше.

«Мені дали новий, коли мій кубок розбився. Потім його забрали, оскільки це був неофіційний приз, а запасний»,

– пригадав він.

Зазначим, під час виступу на біс, виконавець вдарив кубком по сцені та розбив його на 2 частини. Переможцю відразу надали інший мікрофон, з яким він позував перед камерами.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що alyona alyona та Jerry Heil порушили правила на «Євробаченні-2024».

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *