ТОП-5 екзотичних фруктів, які здивують не лише смаком, але і зовнішнім виглядом

Екзотичні фрукти – не лише приголомшливі за своїм виглядом, але й надзвичайно смачні. Тепер ви маєте можливість спробувати їх, не залишаючи власного міста, оскільки їх можна придбати як в супермаркетах, так і в інтернеті.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «ranok.ictv.ua», пропонуємо вам добірку з ТОП-5 найцікавіших фруктів світу, які вразять вас не лише екзотичністю, але й смаком.

1. Ківано

Ківано. Фото – ranok.ictv.ua.

Відомий як «рогата диня» чи «африканський огірок». Цей фрукт, схожий на диню з шипами, приховує в собі водянисте і солодко-кисле желе, що нагадує смак солодкого огірка.

2. Сабрес

Сабрес. Фото – ranok.ictv.ua.

Плід кактуса, що називається іноді «колюча груша» чи «індійська фіґа». Має дуже солодкий смак і його продають на всіх ізраїльських ринках.

3. Лічі

Лічі. Фото – ranok.ictv.ua.

Цей червоний плід, схожий на яйце, приховує білу м’якоть з кисло-солодким смаком, що нагадує виноград. Популярний у Східній Азії, він використовується для виготовлення різних десертів і навіть консервується.

4. Нойна

Нойна. Фото – ranok.ictv.ua

Цей фрукт ще називають «цукровим яблуком». Він зелений із горбиками, має соковиту м’якоть із 60 чорними кісточками. Смак нагадує хурму з легким ароматом абрикосу.

5. Монстера

Монстера. Фото – ranok.ictv.ua.

На відміну від звичної для нас кімнатної квітки, у природі ця рослина має плоди, що за смаком нагадує ананас і навіть суміш ананасу з бананом. Але сама рослина може обпекти рота.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що чекає на пасажирів Royal Caribbean під час 274-денного круїзу навколо світу.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *