Майбутнє архітектури: Дубай вражає світ новою вежею Aeternitas – найвищою у світі з гігантським годинником

У Дубаї готуються до спорудження нового захопливого архітектурного шедевру. Вежа Aeternitas, яка з’явиться на горизонті Дубая, обіцяє стати найвищою житловою вежею з годинником у світі, перевершуючи лондонський Біг-Бен у чотири рази за висотою. Проект реалізується спільними зусиллями дубайського забудовника London Gate та швейцарського виробника розкішних годинників Franck Muller.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «CNN», висота Aeternitas Tower сягатиме 450 метрів, а це значно перевищує висоту легендарного Біг-Бена. Ця вежа буде конкурувати з Королівською годинниковою вежею в Мецці, Саудівська Аравія. Проект передбачає будівництво в елітному районі Дубай Марина, де вже існує незавершена 106-поверхова будівля. London Gate вирішив додати до цього об’єкта найвищий годинник, який буде створено спільно із Franck Muller.

Вежа з годинником Aeternitas Tower – презентація. Фото – London Gate.

Представники проекту впевнені, що годинник буде видно на величезну відстань – до 6 кілометрів, завдяки величезній висоті будівлі. Розміри циферблату годинника вражають: він становитиме 40 м заввишки і 30 ме завширшки. «Ми хотіли створити щось унікальне, чого ще не було в Дубаї», – зазначив Том Гілл, координатор зі зв’язків з громадськістю. Franck Muller Aeternitas Tower обіцяє стати не лише символом розкоші, але й замінити «Марину 101», як другу за висотою будівлю в місті. У вежі планується будівництво 649 квартир, включаючи квартири з однією і трьома спальнями, вілли та дуплекс-особняки.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що за таємниця з годинником Арні: несподівана правда про €270 тис. та затримання Шварценеггера в аеропорту.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *