Вражаюча історія виживання: як зірка “Месників” подолав пухлину в мозку і знову став повноцінною людиною

У 2001 році голлівудський актор Марк Руффало, відомий своєю роллю Халка у фільмі «Месники», зіткнувся з неймовірним життєвим випробуванням – у нього виявили пухлину в мозку. Все розпочалося після нічного кошмару, який привів актора до лікарів. Зранку чоловік прокинувся з відчуттям того, що з ним щось не так, він вирішив пройти комп’ютерну томографію.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», медичне обстеження показало, що поруч із лівим вухом Руффало утворилася пухлина, розміром з м’яч для гольфу. Актор дізнався про це, коли медсестра викликала лікаря і зазначила, що природа утворення не відома, а біопсія є єдиною можливістю встановлення діагнозу. Після біопсії виявилося, що пухлина є доброякісною але потребувала негайного видалення. Цей період був особливо тяжким для Марка, оскільки він вирішив не розповідати дружині про діагноз, через те, що тоді вони готувалися стати батьками.

Після народження дитини актор розповів дружині про свою хворобу. Вона була здивована та перелякана, але як могла підтримувала коханого. Пілся операції у актора паралізувало пів обличчя та він не чув на ліве вухо. Через пів року він повністю відновився. Марк Руффало поділився своєю історією, наголошуючи на значенні сімейної підтримки та важливості боротьби з випробуваннями.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про неймовірні звички Девіда Бекхема.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *