Подорож мрії: що чекає на пасажирів Royal Caribbean під час 274-денного круїзу навколо світу

Royal Caribbean Ultimate World Cruise – це 274-денна подорож, під час якої учасники відвідають понад 60 і мають можливість побачити 11 чудес світу. Для деяких людей дев’ять місяців на круїзному лайнері із сотнями незнайомців може здатися важким випробуванням, але для інших це втілення мрії. Подорож розпочалася 10 грудня 2023 року з Маямі в США на кораблі «Серенада морів» і закінчиться 10 вересня 2024 року на Бермудських островах. Пасажири вже діляться своїми унікальними пригодами в соціальних мережах.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням Daily Mail, пасажири цього унікального круїзу заплатили від 50 000 до 100 тисяч доларів. Ця неперевершена подорож об’єднує пасажирів різного віку, від людей похилого віку до студентів та сімей з дітьми. Маршрут подорожі включає відвідування приватного острова Royal Caribbean на Багамах, Мексику, островів ABC (Аруба, Бонайре, Кюрасао), Барбадосу, Бразилії, Уругваю, Аргентини. Також вони відвідають Чилі, Гаваї, Великий Бар’єрний риф в Австралії, Гонконг, Окінаву, Хошимін у В’єтнамі, Грецію, Італію, Литву і завершать свою подорож на Бермудських островах.

Пасажири враженні різноманітністю харчування та розваг на борту, а також шоковані організацією логістики цієї подорожі. Учасники підкреслюють зручності в організації прання та можливості навчання для пасажирів будь-якого віку. Цей унікальний круїз вражає не лише своєю тривалістю та кількістю відвідуваних місць, але й надає можливість учасникам зануритися у різноманіття культур та природної краси світу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про те, що вам потрібно терміново зробити, оскільки ви не зможете про це навіть мріяти, коли вам буде за 50.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *