Таємниця платформи 9 і три чверті: фанати Гаррі Поттера вражені новим відкриттям

Гаррі Поттер і філософський камінь

Історія про «Гаррі Поттера і філософський камінь» була вперше опублікована майже 27 років тому. У 2001 році ця історія була екранізована та вийшла на екрани. Однак в наш час, люди продовжують знаходити непомічені раніше секрети франшизи. Так, один з шанувальників нещодавно помітив цікавий факт у книжці.

За даними STUDway із посиланням на «Mirror», відомо, що всі учні Гоґвортсу кожного року вирушали до магічної школи на потязі, який рушав з платформи 9 і 3/4. Батьки головного персонажу (Гаррі Поттер) померли та хлопчик покинув світ магії 31 жовтня 1981 р. Далі в книзі описуються події, що відбуваються за десять років після цієї події. Гаррі напередодні 11-річчя отримує листи. Зрештою опівночі в день народження 31 липня Геґрід відкриває Гаррі правду та повертає у світ чарівників.

«Якщо порахувати, то 31 жовтня 1991 пройде рівно 10 років з того часу, як Волдеморт вбив батьків Поттера, в наслідок чого Гаррі залишив чарівний світ. Хлопчик знову приєднався до світу чарівників за 3 місяці до 10-річчя. Це означає, що Гаррі повернувся до чарівництва за 9 і 3/4 років потому»,

– прокоментував фанат.

Більшість шанувальників Поттера були вражені, коли дізналися про цю приховану деталь лише зараз. Вони були здивовані, що ніхто не помітив її раніше.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про новий підхід до щастя: як книга «Тепер!» допоможе вам жити тут і зараз.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *