Фітнес-тренер розкриває 5 помилок, що руйнують ваше здоров’я та фігуру: не допустіть їх

Шкідливі фітнес-звички

Фітнес та здоровий спосіб життя набувають все більшої популярності, проте не всі звички приносять користь нашому тілу та розуму. Відомий фітнес-тренер Дженна Ріццо поділилася своїм досвідом та знаннями, вказуючи на п’ять поширених помилок, які можуть нашкодити більше, ніж допомогти. Її поради базуються на дослідженнях та особистому досвіді, тому вони варті уваги всіх, хто прагне досягти гармонії у своєму фітнес-режимі.

За даними STUDway із посиланням на «NY Post», тренерка поділилася 5 звичками у фітнесі, які, за її словами, не приносять користі ані тілу, ані розуму.

Надмірні тренування


Дослідження 2021 р. показало, що надмірні навантаження збільшують ризик розвитку фібриляції передсердь, що є нерегулярним серцебиттям. Також це може призвести до рабдоміолізу – рідкісного захворювання для якого характерним є сильне руйнування м’язів. Дослідники рекомендують планувати дні відпочинку та змінювати інтенсивність і тривалість тренувань для підтримання оптимальної фізичної форми.

Жорсткі правила у харчуванні

Не існує універсального плану харчування, яке підходить кожному. Але важливо вживати різні фрукти, овочі, цільні злаки, білки та молочні продукти.

Прагнення бути схожим на когось іншого

Як би ви не оцінювали чиюсь статуру та не ставили її за мету, ви не виглядатимете так само. Ви можете аналогічно харчуватися та тренуватися, але не матимете такого ж вигляду. Тож не беріть цього до голови та станьте кращою версією себе.

Використання сорому в якості мотивації

Замість того щоб картати себе за відхилення від режиму тренувань, намагайтеся прийняти спосіб мислення, за яким «будь-який рух вартий того».

Нехтування сном

Дорослі повинні спати від 7 до 9 годин на добу. Хронічне недосипання викликає ожиріння, високий тиском, збільшений рівень холестерину та діабет, а також з депресіє, занепокоєння та погіршення психічного здоров’я.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про нові спортивні тренди 2024 року: що обов’язково слід спробувати.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *