Новий підхід до щастя: як книга «Тепер!» допоможе вам жити тут і зараз

Звички, що забирають енергію

Нещодавно світ побачила нова книга Еріка Бертрана Ларссена під назвою «Тепер!». Відомий норвезький тренер цього разу звертає увагу читачів на важливість емоційного стану і життя в моменті. Його книга є практичним керівництвом, яке допоможе кожному навчитися жити тут і зараз, позбутися звичок, що заважають та знайти внутрішню силу.

За даними STUDway із посиланням на «useti.org.ua», ділимося порадами Ларссена, які допоможуть зробити ваше життя більш усвідомленим і гармонійним.

Скарги

Люди часто скаржаться, оскільки бачать загальну картину, а не свою особисту позицію. Це може бути корисним, але іноді перетворюється на перешкоду. Постійне ниття негативно впливає на ваше благополуччя і продуктивність. Спробуйте усвідомлено ставитися до своїх думок і слів. Визнати, що ви скаржитеся, – це нормально. Але запитайте себе: «Чи можу я знайти в цій ситуації щось позитивне?» і почніть діяти.

Критика

Кожного разу, коли ви негативно висловлюєтеся про відсутню людину, не маючи наміру змінити ситуацію на краще, у вас повинен звучати тривожний сигнал. Критика стала настільки звичною, що ми часто робимо це автоматично. Проте, вона рідко приносить позитивні результати. Люди, які справляють добре враження, зазвичай не критикують інших.

Заздрість

Вона підриває вашу внутрішню силу. Іноді відчуття несправедливості буває обґрунтованим, але заздрість – це дріб’язкове почуття. Кращі люди надихаються, а не заздрять. Важливо бути чесним із собою і знаходити області, в яких ви можете розвиватися.

Стрес

Для деяких людей стрес є показником статусу, для інших – ознакою відсутності контролю. Можна мати важливу роботу і не відчувати стресу, якщо вміти розставляти пріоритети. Навчіться виділяти головне, щоб зберігати спокій і контроль.

Лінь

Це серйозна загроза для вас, вашої родини і суспільства. Забули, як круто спонукати себе до дії? Ви отримуєте позитивний досвід, коли працюєте. Зміцнюйте свою гордість і внутрішню силу, роблячи правильні вчинки.

Якщо ви звикли лінуватися, знайти свою внутрішню силу буде важко. Але варто почати діяти, щоб змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як розпізнати і побороти синдром самозванця.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *