Таємниці Бекхемів: Девід зраджував Вікторії всі 25 років шлюбу

Девід та Вікторія Бекхем

Зіркова пара опинилася в центрі уваги через нову книгу журналіста Тома Бавера «Гроші, секс та сила. Будинок Бекхемів», яка стверджує, що Девід зраджував дружину протягом усього їх шлюбу. За словами автора, пара могла б розлучитися через ряд зрад, але залишилася разом завдяки «іміджу Бекхемів».

За даними STUDway із посиланням на «Page Six», у своїй книжці Бавер перераховує імена коханок футболістів. Це моделі Естер Каньядас і Селіна Лорі, власниця салону краси Даніель Хіт.

«Вікторія та Девід, мабуть, вважали, що минуле вже позаду»,

– зауважує джерело.

Раніше особистий помічник спортсмена Ребекка Лус заявляла, що у них з Девідом був роман у 2004 р. Вона також поділилася, як застала його у ліжку з іспанською моделлю Естер Каньядас. Вона розповідала, що цей епізод став причиною страждань дружини, але весь гнів прихильників подружжя вилився на неї, що негативно позначилося на репутації жінки, яка зараз виховує 2-х синів та викладає йогу в Норвегії. У 2017 Девід був помічений з моделлю Леді Мері Чартеріс у клубі в Гластонбері. Тоді Вікторія прилетіла з Нью-Йорка, щоб піймати чоловіка на гарячому. Вони жорстоко сварилися, а їх старший син Бруклін намагався їх мирити.

Бавер також згадує, що Бекхем «залицявся» до акторки Шарліз Терон, особливо під час жеребкування на Чемпіонаті Світу-2010.

«Вони не могли надивитися одне на одного. Навіть повітря було наелектризоване»,

– розповів автор.

Нагадаємо, раніше Вікторія Бекхем поділилась сімейними спогадами у своє 50-річчя.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *