Борис Джонсон анонсував реліз мемуарів «Unleashed»: про що розкаже політик

Борис Джонсон випускає мемуари

Експрем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон спільно з американським видавництвом HarperCollins анонсували реліз мемуарів «Unleashed» («Звільнений»). У цій книзі він розповість про свою політичну кар’єру, що охоплює останні 15 років, та поділиться залаштунковими деталями великої політики.

За даними STUDway із посиланням на «meta», книга обіцяє бути захопливою та відвертою. Передпродаж розпочнеться 12 липня, а офіційний реліз запланований на 10 жовтня.

«Це чесна, нестримана та глибока книга політика, який домінував у наш час»,

– зазначає видавництво.

Мемуари розкажуть історію становлення Бориса Джонсона як політика, починаючи з його перемоги на виборах мера Лондона у 2008 році та до періоду його прем’єрства у Великій Британії. У книзі Джонсон обіцяє розкрити всі деталі важливих рішень, ухвалені ним при владі, а також причини, що спонукали до їх прийняття. Окрім перемог, мемуари розкажуть про кризи, поразки та особистий досвід боротьби з COVID-19, під час якої він ледь не помер.

Наразі жодне українське видавництво не оголошувало про плани щодо перекладу книги. Однак раніше видавництво Vivat публікувало книгу Бориса Джонсона про Вінстона Черчилля – «Фактор Черчилля».

Ціна мемуарів «Unleashed» буде становити 30 фунтів стерлінгів (~1550 грн).

Нагадаємо, ми раніше розповідали про Топ-5 класичних книг, які потрібно прочитати хоча б раз у житті.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *