Спадкоємиця королівського роду вперше на обкладинці Playboy: Ксенія Саксонська прокоментувала своє сміливе рішення

Playboy

37-річна німецька принцеса Ксенія Саксонська, що є спадкоємицею королівської династії, вразила світ своєю відвертою фотосесією для журналу Playboy. Вперше жінка такого благородного походження дала згоду на відверте знімання. На кадрах принцеса позує в білому простирадлі, що приховує лише половину її тіла. На інших фотографіях Ксенія постає в прозорій спідниці та тонкому боді.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Dаily Mirror», Принцеса Ксенія зізналася, що ця ідея зізрівала в її уяві протягом десяти років, але вона наважилася на цей сміливий крок лише зараз:

«Я про це думала 10 років. Мені трохи за 20, коли запропонували це. Я не була готова і лише зараз зважилась. Я сказала: «Давайте зробимо це»».

Журналістам Playboy Ксенія розповіла про своє королівське походження, зокрема про прапрапрадіда Фрідріха Августа III, останнього короля Саксонії. Принцеса впевнена, що її предки «безумовно підтримали б цей вчинок».

«Я хочу всьому світу показати, що кожна жінка красива сама по собі. Вона не повинна слідувати стереотипам та піддаватися пластичним операціям, щоб задовольнити чужі очі. У мене є розтяжки і я пишаюсь тим, що можу показати їх світові»,

– прокоментувала вона.

Ця відверта фотосесія принцеси Ксенії Саксонської є виразом самовираження та демонстрації природної краси, що може послужити важливим прикладом для жінок всього світу.

Віртуальні та реальні подорожі, де для вас знайдуться найцікавіші історії та події, які зроблять наш світ цікавішим і насиченим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *