Найбільші вікна, коктейль-бар та Wi-Fi: Space Perspective обіцяє розкішніший космічний відпочинок за 125 тисяч доларів

Космісні подорожі

Space Perspective представила світові свою нову розробку – корабель Neptune, який за планами вже до 2025 року буде доставляти туристів у космос. Нещодавно був представлений прототип тестової капсули для цього космічного корабля. За інформацією Independent, ця капсула скоро пройде перший безпілотний тестовий політ і компанія планує запустити комерційні польоти вже наступного року.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «УНІАН», Space Perspective запевняє, що їх корабель буде найбільшим у світі для перевезення пасажирів. З діаметром 4,9 метра та місцями для восьми осіб та капітана, цей космічний лайнер обіцяє неперевершену експедицію. На відмінну від розробок конкурентів Virgin Galactic і Blue Origin, гості Space Perspective не матимуть справи з нульовою гравітацією чи перевантаженням. Space Perspective намагається створити найкращі умови для насолоди космічними краєвидами, встановлюючи рекорд найбільших вікон у космосі.

Крім того, капсула буде обладнана коктейль-баром, туалетом та Wi-Fi для зручності пасажирів. Тривалість подорожі на цьому космічному лайнері становитиме шість годин і квиток буде коштувати 125 тисяч доларів. Space Perspective описує свій корабель як «найбезпечніший, найрозкішніший і найвідповідальніший спосіб відчути космос». Таким чином, ця компанія робить крок уперед у галузі космічного туризму, пропонуючи своїм клієнтам унікальний і комфортабельний космічний відпочинок.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *